Karwei
5 klantreviews
102.00
76.
50
25% korting
25% korting op geselecteerde kranen
85.00
Klikplug Trekwaste
Momenteel online niet op voorraad
Toon alternatieve producten
Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt
Dit product is niet verkrijgbaar in de bouwmarkt, maar uitsluitend online te koop.

Productomschrijving

  • Energie besparen en extra veilig: de instelbare temperatuurbegrenzer
  • Eenvoudig water besparen met de instelbare doorstroombegrenzer
  • Met druk open afvoerplug

Grohe

Comfort
De Grohe Start éénhendel wastafelkraan is onderdeel van een nieuwe kranenserie. Deze eigentijdse wastafelkraan is verkrijgbaar in 3 formaten, ieders met zijn eigen vormgeving. De Grohe Start S-Size wastafelmengkraan heeft een middelhoge uitloop. De éénhendelbediening zorgt voor een eenvoudigere menging van koud en warm water. De kraan is tevens voorzien van keramische schijven (GROHE SilkMove®) die zorgen voor een soepele en nauwkeurige bediening van de knoppen. In tegenstelling tot kranen met kraanleertjes, vergen keramische schijven nauwelijks onderhoud.

Deze kraan wordt geleverd met een click afvoerplug. Deze chromen afvoerplug open en sluit je eenvoudig door er op te drukken.

Besparing
De Grohe Start wastafelkraan is voorzien van een tweetal besparende opties:

  • Instelbare doorstroombegrenzer: Bij het openen van de kraan gebruik je al snel te veel water. Door de mate waarin de hendel open kan te begrenzen kan je hier eenvoudig op besparen. Goed voor het milieu en goed je portemonnee. Bij het beperken van de watertoevoer voorkom je bovendien dat water gaat opspatten.
  • Instelbare temperatuurbegrenzer: Door de begrenzer in te stellen kan je de kraan minder ver openen naar de warme kant. Je verbuikt dus minder heet water, dus minder energie.

    Veiligheid
    De temperatuurbegrenzer zorgt niet alleen voor een energiebesparing. Deze zorgt ook voor extra veiligheid. Bij het instellen van de begrenzer kunnen kinderen zich niet meer verbranden aan heet water.

    Garantie & montage
    Op deze kraan krijg je 5 jaar garantie.
    Het monteren van deze kraan doe je eenvoudig zelf met de meegeleverde aansluitmaterialen en de montage instructie. Extra informatie kan je vinden op onze pagina met klusinstructies en klusvideo's.

    GROHE kranen combineren efficient waterverbruik met kwaliteit, hoogwaardige technologiën en een aantrekkelijk design. Grohe kranen zijn verkrijgbaar in diverse modellen en in verschillende prijsklasses.

    Grohe kranen zijn er in diverse soorten, kleuren en maten. Kan je de voor jouw geschikte kraan niet vinden? Wellicht dat de kranenkeuze hulp je op weg kan helpen.

  • Lees meer

    Specificaties

    Product
    Productnummer 536928
    EAN 4005176325755
    Gewicht product 1.200 gr
    Merk Grohe
    Algemeen
    Kleurfamilie Zilver
    Afwerking Verchroomd
    Materiaal Metaal
    Materiaal (detail) Messing
    Lijn Start
    Kleur Chroom
    Type Wastafelkraan
    Inclusief bevestigingsmateriaal Ja
    KIWA keurmerk Nee
    Type straalbreker Mousserend
    Opties Instelbare temperatuurbegrenzer Koude start
    Afmetingen
    Hartafstand 0 mm
    Aansluitdiameter kraangat 34 mm
    Hoogte kraan 17.8 cm
    Gebruik
    Type uitloop Vast
    Soort bediening Greep
    Uitgevoerd met temperatuurbegrenzer Ja
    Met temperatuurinstelling Nee
    Binnen/buitengebruik Binnen
    Montage Opbouw
    Technische kenmerken
    Keramische schijven Ja
    Type afvoerplug Klikplug
    Draaibare uitloop Nee
    Aantal montagegaten 1
    Inclusief afvoerplug Ja
    Inclusief flexibele aansluitslang Ja
    Lengte flexibele aansluitslang 37 cm
    Met straalbreker Ja
    Waterbesparing Instelbare doorstroombegrenzer
    Bekijk alle specificaties

    Klantreviews

    5 klantreviews
    5 sterren
    2 reviews
    4 sterren
    3 reviews
    3 sterren
    0 reviews
    2 sterren
    0 reviews
    1 ster
    0 reviews
    Meeste sterren reviews
    5/5
    Prima.
    Prima en degelijke kraan voor wastafel. Eenvoudig te monteren en alle benodigdheden meegeleverd.
    Mark
    5 maart 2022
    5/5
    Grohe Start-s kraan
    Mooie kraan met drukwaste. Let wel op als je deze kraan gebruikt ter vervanging van een oude dat je benodigde kniestukjes aanschaft en dat de waste niet past op een oude syfon
    M te Z
    20 januari 2022
    4/5
    goed produkt
    mooie strakke kraan voor een goede prijs Werkt prima in gebruik
    Pieter
    30 november 2021

    Recent bekeken