5 klantreviews
22.
99
Online bijna uitverkocht
home delivery icon
Thuisbezorgd €4.95

Thuisbezorgd gratis vanaf €50

Voor 21:00 besteld, morgen in huis

store icon
Bezorgd in bouwmarkt gratis
Er is iets mis gegaan
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
In welke bouwmarkt te koop?

Productomschrijving

  • Materiaal:Kunststof

Waterform
Deze voet is geschikt voor de Waterform regentonnen met referentie PWV240A, PWV230A, PWW270A, PWA210TE, PWA360TE, PWV240G, PWV230TE, PWW270TE, PWA210G, PWA360G, PWA210A, PWA360A. Met de voet zet je de regenton hoger om een emmer onder een kraantje te zetten.

Specificaties

Product
Productnummer 224656
EAN 5905197195995
Gewicht product 1.500 gr
Hoogte product 23 cm
Lengte product 51,2 cm
Breedte product 51,2 cm
Merk Waterform
Algemeen
Kleurfamilie Zwart
Materiaal Kunststof
Materiaal (detail) Hogedichtheidpolyetheen (HDPE)
Type Regenton
Technische kenmerken
Capaciteit 0 Liter
Bekijk alle specificaties

Bestel- en bezorginformatie

  • Bezorgd door PostNL
  • Gratis bezorgd in de bouwmarkt
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis
  • Thuisbezorgd voor €4,95 en gratis vanaf €50
  • Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4,95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.

Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.

Klantreviews

5 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren reviews
5/5
Goeie voet
Past mooi bij onze Waterform regenton. Hij past bij meerdere modellen dus je hebt iets ruimte over op de voet, dus even schuiven om hem mooi te krijgen.
Ton
17 juni 2023
5/5
Intratuin of Karwei, ik was uiteindelijk toch wel
Wat een boeltje in de regentonnen. Wats kebeurt. Wïj kochten vorig jaar 2 regentonnen bij Intrattuinvan 230 liter inhoud en deksel ls plantenbak. Na de voltooiing van onze tuinkamer kwam het moment vam installatie van de regentonnen. Onze maat was een extra hoogte, lees voet, van ca 23 cm. De bijpassende voet van hetzelfde merk als de tonnen voldeed aann onze wens. Maar deze voet zit niet in het assortiment van Intratuin en kon dan ook niet besteld worden. Intratuin levert een grotere voet met een hoogte van 31 cm. Bij navraag kreeg ik te horen " zit niet in ons assortiment dus wij kunnen het niet leveren". Thuisgekomen gegoogld en ja hoor via de site van Karwei te bestellen. Zo gezegd zo gedaan. Drie dagen later de perfect passende voeten opgehaald en thuis tot volle tevredenheid geïnstalleerd. Dus Intratuin verkoop regentonnen zonder originele bijpassende voet en Karwei verkoop voeten zonder bijpassende regenton, gelukkig. En de consument mag het lekker zelf uitzoeken. Ik was in elk geval blij met Karwei!
5 juni 2023

Recent bekeken