4.2/5 (5 klantreviews)
119.00
95.
20
Met Club Karwei
20% korting
20% korting op alle regentonnen alleen met de Club Karwei Kaart
Bekijk alle producten uit deze actie.

Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Bespaar nu! Aanbieding nog 5 dagen geldig
home delivery icon

Dit product wordt niet thuis bezorgd

store icon
Click & Collect gratis

Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt

Productomschrijving

  • Bestaat voor 75% uit gerecycled plastic
  • Inhoud van 227 liter
  • Inclusief vulautomaat
  • Inclusief kraan
  • Inclusief deelbare voet
  • Inclusief deksel
  • 5 jaar fabrieksgarantie

Harcostar

Deze Harcostar regenton heeft een inhoud van 227 liter. Daar kun je aardig wat planten mee goedkoop water geven. De ton heeft een kindveilige deksel en een zwarte aftapkraan die je ook op een Gardena aan kunt sluiten. De groene regenton heeft een diameter van 60 centimeter, een hoogte van 96 centimeter en een inhoud van 227 liter. Het materiaal van de waterton is vrijwel onverwoestbaar. Vorst, regen en dergelijke weersomstandigheden hebben geen vat op deze regenton, wel dien je de regenton leeg te maken bij vorstgevaar. Daarnaast bestaat de ton voor 75% uit gerecycled plastic en beschikt over 5 jaar fabrieksgarantie. Plaats voor extra hoogte onder de regenton een regenton voet zodat je gemakkelijk met een emmer het water uit de kraan kan halen.

Deze complete set bestaat uit de regenton, luxe vulautomaat, kraantje, deelbare voet en deksel. Hiermee ben je in een keer compleet voorzien.

Waterbesparing
Als je het water uit de regenton gebruikt in de tuin zorg je ervoor dat het schone water niet in het riool terecht komt. Als al het regenwater allemaal in het riool terecht komt moet alles verwerkt worden. Door de klimaatverandering zal het steeds vaker voorkomen dat er tijdens een flinke regenbui zoveel water valt dat het riool dit niet meer kan verwerken. Extra wateropvang in de tuin, door bijv. deze regenton, zorgt ervoor dat al dit water niet in het riool beland en verwerkt hoeft te worden. Hiermee worden veel kosten bespaard. Het regenwater is heel goed voor uw planten omdat het nauwelijks kalk bevat. Omdat het regenwater een andere temperatuur heeft is dit ook beter voor uw planten. Basis regentonnen water kan ook gebruikt worden voor het wassen van de ramen, of de auto. Omdat er geen kalk in het water zit droogt het strak op en ziet u geen vlekken of strepen. Bespaar op de waterrekening en gebruik het opgevangen regenwater. Kortom, met deze Harcostar Regenton Groen Kunststof 227 Liter doe je een goede aankoop, bespaar je op de kosten van water en draagt je bij aan een beter milieu.

Lees meer

Specificaties

Product
Productnummer 235977
EAN 5060030145046
Merk Harcostar
Algemeen
Kleurfamilie Groen
Materiaal Kunststof
Type Regenton incl accessoires
Technische kenmerken
Capaciteit 227 Liter
Bekijk alle specificaties

Bestel- en bezorginformatie

  • Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
  • 30 dagen bedenktijd

Retourneren

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.

Klantreviews

5 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren reviews
5/5
Leuke complete regentonset
Compleet, voldoende inhoud, goede kleur. Perfect dus gezien de prijs..
Jos
24 november 2024
5/5
Regenton compleet
Mooie complete regenton. Incl. Voet, kraan en overloop
28 augustus 2024
5/5
Super.
Makkelijk te installeren en prettig in gebruik. Mijn man heeft de regenton klaar gemaakt voor gebruik. Ik kan naar harte lust tappen.
Jolijn van Rooijen
30 juni 2024

Recent bekeken